whatsapp

Yerel SEO

En sinir bozucu pazarlama kanallarından biri, ancak en önemlilerinden biri.

Yerel Liste ve Online Yorumlar

Yerel SEO, işletmenizin yerel, coğrafi aramalar için iyi bir konumda olmasına yardımcı olacak stratejilere odaklanır. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için potansiyel müşteri oluştururken, Google+ İşletme ve Bing Yerel gibi yerel işletme listeleri çok önemlidir ve doğru bir şekilde oluşturulduğunda arama sıralamalarınızı önemli ölçüde artırabilir. Yerel girişlerinizi tamamen optimize etmenin yanı sıra, olumlu müşteri yorumlarını artırmak ve çevrimiçi itibarınızı ve yerel bağlılığınızı geliştirmek için eyleme geçirilebilir stratejiler sunuyoruz.

Google Benim İşletmem… ve Diğer Yerel Listeler

Yerel listeleri talep etmek ve kurmak bir güçlüktür, biliyoruz. Ama zevk aldığımız bir güçlük. İşletmenizin Google işletme sayfası, Yelp, HotFrog, Bing Local ve daha fazlasını iddia etmesine yardımcı olacağız.

Hak talebinde bulunduktan sonra, işletmenizle ilgili benzersiz, açıklayıcı bir özet yazmak, uygun kategorileri uygulamak, fotoğrafları düzenlemek, yüklemek, yerel telefon numaralarını ve uygun saatleri ekleyerek ve potansiyel müşterilere yardımcı olabilecek diğer bilgileri ekleyerek, her yerel listenin optimize edilmesini sağlarız işiniz hakkında bilgi edinin.

Yerel Açılış Sayfaları

Yerel alanınızı fırtına ile ele geçirmeye devam etmek için, işletmelerinizi tanıtan eyaletleri, şehirleri veya banliyöleri hedefleyen yerel açılış sayfaları oluşturacağız.

Her konum için benzersiz bir kopyasını yazacağız ve her bir sayfada yerel bir duygu yaratan alandan fotoğraflardan yararlanacağız. Elbette, açılış sayfalarımızın her biri dönüşümlere odaklanmış ve SEO için optimize edilmiştir.Başlamaya Hazır Mısın? Bizimle Çalış  • Bize Projenizden Bahsedin

  • Ekibimiz Fiyat Teklifinizi Hazırlasın

  • Kaliteli Hizmet Sahibi Olun