whatsapp

Web Tasarım Ve Geliştirme

Herkes bir web sitesi kurabilir. Güvenilirliği pekiştiren, önemli mesajları ileten ve potansiyel müşterileri kazançlara dönüştüren stratejik ve ilgi çekici deneyimler oluşturuyoruz.

WEB TASARIM YAKLAŞIMIMIZ

Bir projeye başlamak için veya sürecimizi gerçekten merak etmeye hazır mısınız? Bizi arayın 0850 480 41 91 Bütün sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyuyoruz.

Web Tasarım Hizmeti

Hedef kitlenizin dikkatini çekmek birkaç saniyenizdir, bunun sonucunda web siteniz görsel olarak çarpıcı olmalı ve kalıcı bir izlenim yaratmalıdır.
web tasarım bizim işimiz.

Duyarlı web sitelerimiz kullanıcıların davranışlarına ve tarama ortamlarına ekran boyutu, platformu ve oryantasyonuna dayanarak yanıt verir. Nihai sonuç, harika bir web sitesidir ve bir cep telefonunda veya 27 "ekranda görüntülenip düzgün işlevselliktir ve arama motorları için optimizasyon yapmak, web sitelerini en son endüstri standartlarına göre geliştirmek bizim için büyük bir zevktir.

Yaptığımız her web tasarım hizmetleri işi benzersizdir ve müşterilerin gereksinimlerine uyar, şablonlar ve aşırı temalarla bağlı değiliz. Bu, benzersiz bir işi hazır çözüm haline getirmeye çalışmak yerine, içerik ve kullanıcılar etrafında tasarlanmış web siteleri hazırlıyoruz.

Araştırma & Strateji

WEB ARAŞTIRMALARI VE ANALİZLERİNDEN DOĞRU KARARLAR.

Sürecimizde şanslı tahminler yoktur - sadece araştırma odaklı strateji. Çünkü işinizde gelir elde etmek ve sektörünüzde değişiklik yapmak, hedeflerinizi, müşterilerinizi ve rekabet ortamınızı sıkı bir şekilde kavramanızı gerektirir. Marka, kullanıcı ve mesajlaşma keşif tartışmalarına başlayabilmemiz ve sizinle alıştırma yapabilmemiz için hızlı bir şekilde el sıkışmalarını ve tanıtımları hızlıca (ve güzelce) alıyoruz. Ardından, hedef kişileri, kullanıcı akışlarını, içerik stratejisini, içerik oluşturmayı, marka konumlandırmayı ve çok daha fazlasını doğrudan bilgilendirecek verilere dalmaya çalışıyoruz.

Daha fazla bilgi edin.

web tasarım

İçerik Yaratımı

DOĞRU ZAMAN DOĞRU SAĞLIK SÜRESİNE ULAŞILAN BİLGİ, YÜKSEK BİLGİLENDİRİLMİŞ İÇERİK.

İçerik, doğru hedefe ulaşacağı veya dönüşüm oluşturduğu konusunda ümitsiz bir şekilde hiç keyfi olarak oluşturulmaz. Bunun yerine, her öykü, her başlık, her görsel unsur kasıtlıdır ve içerik stratejisi, mesajlaşma, UX ve hikaye anlatma önerileri için titiz tavsiyelere dayanmaktadır. Sonuç, hedef kitlenizi meşgul eden, ikna eden ve nihayetinde hedef kitlenizi dönüştüren ve işletmenizi büyüten rafine dijital içeriktir.

Daha fazla bilgi edin.

web tasarım 2

Tasarım

İÇERİK ODAKLI TASARIM

Metin tabanlı web tasarım içeriği bir görsel tasarım öğesine (metnin şekli) indirgemek, gerçek verilerin kukla içeriği değiştirmesinden sonra şişirilmiş ve gerçekçi olmayan müşteri beklentileriyle sonuçlanabilir. Tasarım kararlarımızın, sayfa içi içerik ve mesajlaşma tarafından belirlenmesine izin veriyoruz ve çoğu zaman tasarımcılarımız, gerçek içeriği, onsuz düşünülmemiş olabilecek ilginç unsurlara ilham vermek için kullanıyor.

Daha fazla bilgi edin.


Geliştirme Ve Yayınlama

HER MÜŞTERİNİN ÖZEL İHTİYAÇLARININ GÜNCELLENMESİ VE ÖZELLEŞTİRİLMESİNDE BASİT, SORUMLU VE AYDINLATMA SAHİBİ WEB SİTELERİ.

Evet, sitelerimiz çekici, sezgisel ve dönüşüm odaklıdır, ancak aynı zamanda çok iyi tasarlanmışlardır. Karmaşık e-ticaret çözümlerinden, üçüncü taraf araçlarını ve API'leri kullanmaya kadar, kusursuz bir şekilde faaliyet gösteren, markanızı güçlendiren ve kullanıcı beklentilerini karşılayan bir web sitesi geliştirmeye çalışıyoruz. Tüm bunlar, 15 milyona yaklaşan benzersiz, çoğu zaman kararsız web sitesi görüntüleme ortamlarına sahipken.Daha fazla bilgi edin.


Başlamaya Hazır Mısın? Bizimle Çalış
  • Bize Projenizden Bahsedin

  • Ekibimiz Fiyat Teklifinizi Hazırlasın

  • Kaliteli Hizmet Sahibi Olun