Özel Web Tasarım

Vizyonunuzu yansıtmak için gösterişli, profesyonel bir web sitesi edinin. Tasarımcılarımız, markanıza ve vizyonunuza mükemmel şekilde uyması için özel tasarlanmış eksiksiz bir web sitesi oluşturur.

Profesyonel
Web Tasarım

Hedef kitlenizin dikkatini çekmek sadece birkaç saniyedir, bunun sonucunda web siteniz görsel olarak çarpıcı olmalı ve kalıcı bir izlenim yaratmalıdır. Tüm cihazlara ve tarayıcılara uyumlu olarak geliştirdiğimiz web siteleri, kullanıcıların ekran boyutu, cihazı ve tarayıcısını tespit ederek açılır. Nihai sonuç, harika bir web sitesidir. Bir cep telefonunda veya bilgisayarsa görüntülenip, düzgün işlevsellik sergileyen ve arama motorları için SEO optimizasyonu yapılmış web siteleri kodluyoruz.

 • Web sitenizi en son teknoloji standartlarına göre geliştirilir.

 • Geliştirme süreci planlanır ve tam zamanında teslim edilir.

 • Tüm süreçlerde onayınız alınır ve online olarak takip edersiniz.

 • Asla bir süprizle karşılaşmazsınız, 100% memnuniyet ile sonuçlanır.

web sitesi tasarımı

Kurumsal Web Tasarım

 • profesyonel yönetim paneli

  Profesyonel ve Kolay Yönetilebilir Site Paneli

  Tüm web sitesini yönetebileceğiniz, karmaşadan uzak ve eksiksiz bir yönetim paneli sizin için hazırlanır.

 • seo uyumlu altyapı

  Google SEO Uyumlu Altyapı ve Kullanıcı Odaklı Tasarım

  Altyapınız SEO kriterlerine uygun bir şekilde kodlanır ve kullanıcıların tüm cihazlarında web siteniz kusursuz çalışır.

 • uzman web tasarım ekibi

  Yeniliklere Hazır ve Uzman Web Tasarım Ekibi

  İstek ve ihtiyaçlarınıza özel tasarım ve yazılımlarla, web sitenizi dilediğiniz zaman geliştirmeye devam ederiz.

 • maksimum güvenli kodlama

  Maksimum Güvenlik ve Kesintisiz Teknik Destek

  Yazılımlarımızda güvenliği en ön planda tutar, sizin için web sitenizi korur ve kesintisiz destek sağlarız.

web tasarım

Web Sitesi Yönetim Hizmetimizle TanışınDetaylı Bilgi

Draje Web Tasarım
Ayrıcalıkları

Sıkça Sorulan Sorular

Web sitesinden beklentileriniz hakkında ön bilgi alarak, hikayenizi paylaşabileceğiniz kurumsal bir web sitesi veya ürünlerinizi dijital dünyada pazarlayabileceğiniz e-ticaret sitesi gibi düşünceleriniz için, araştırma ve fikir gelişme aşaması ile başlayıp, istekleriniz ve önerimiz ile birlikte web sitenizi oluşturuyoruz. Size özel proje yöneticiniz ön görüşme için iletişime geçecektir. Tüm aşamalarda hazırlanan tasarımları önce onayınıza sunup, sonra kodlayarak 100% memnuniyet ile web sitenizi yayına alıyoruz. Müşteri paneliniz üzerinden tüm süreci görüntüleyebilir, geri bildirimde bulunabilirsiniz.

Web sitesinin planlanma ve yapım aşaması, onaylanma süreçlerine de bağlı olarak ortalama 4 hafta içinde tamamlanıyor. Daha büyük veya karmaşık web siteleri (portallar, büyük e-ticaret siteleri vb.) bazen daha uzun sürebiliyor. Proje yönetiniciz zaman çizelgelerini belirlemek ve hedefleri başlatmak için doğrudan sizinle birlikte çalışacaktır. Acele projelerde mümkündür, yeni web sitenizi en kısa sürede yayına almak için aceleniz varsa, bize bildirebilirsiniz.

Tasarımcılarımız, gereksinimlerinize göre 100% benzersiz, özel bir tasarım çizgisi oluşturarak işe başlar. Bu daha sonra notları ve geri bildirimleri gözden geçirmek ve sunmak için sizin onayınıza sunulur. Her web tasarım projesine revizyon hakkı dahildir. Tasarımcılarımız, vizyonunuzun gerçekleşmesini sağlamak için sizinle yakın bir şekilde çalışır

Web siteniz tasarlanıp yayınlandıktan sonra, ileride değişiklik yapmayı kolaylaştırıyoruz! Basitçe size özel geliştirilen yönetim paneli yazılımınız ile yönetim paneline giriş yapabilir ve karmaşadan uzak, kendi başınıza düzenlemeler yapabilirsiniz. Ayrıca aylık bakım paketi satın alarak güncelleme ve değişiklik talepleri için bize destek talebi açabilirsiniz. Sizin için ekibimiz herhani bir değişiklik gerektiğinde yapabilir.

 • Projenizden Bahsedin

 • Geliştirmeye Başlayalım

 • Web SitenizHazır!

Teklif Al