whatsapp

Web Sitesi Optimizasyonu

Dönüşümleri artırmak, trafiği tekrarlamak ve çevrimiçi yetki oluşturmak için veri odaklı stratejiler.

Araştırma odaklı stratejiyi, yaratıcı tasarımı ve mimarların değişimine temiz kodlamayı birleştirip, müşterilerimizin kitleleri için en iyi deneyimleri oluşturuyoruz.

2012'den beri, tüm şekil ve boyutlarda birçok şirket ile çalıştık. Optimizasyon hizmetlerimizden bazıları şunlardır:

 • Dönüşüm Oranı Optimizasyonu
 • A / B Testi
 • Çok Değişkenli Test
 • Kullanıcı Deneyimi Denetimi
 • SEO Stratejisi
 • Performans Geliştirmeleri
 • Site Güvenliği
 • Erişilebilir Tasarım
 • Analytics Panoları

OPTİMİZASYON YAKLAŞIMIMIZ

Bir projeye başlamak için veya sürecimizi gerçekten merak etmeye hazır mısınız? Bizi arayın 0850 480 41 91 Bütün sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyuyoruz.

Araştırma Analizi

DEPTH ARAŞTIRMASI VE ANALİZİNDEN VERİ-SÜRÜCÜ KARARLAR

Kullanıcı deneyimi veya Google botları için optimizasyon, araştırma ve veri analizi optimizasyon sürecimizin temelini oluşturuyor. Hedeflerinize ulaşmak için kapsamlı pazar ve kitle araştırmasıyla birlikte rekabetçi analizler yaparak başlayacağız . Ardından, kanalınıza özel verileri , mevcut güçlü yönlerinizi, zayıf yönlerinizi, fırsatlarınızı ve tehditlerinizi çevrimiçi olarak tanımlarız. Ekibimiz bu verileri iki şeye dönüştürecek; anlamlı bilgiler ve önerilen bir saldırı planı.

Strateji ve Test

YÜKSEK BİLGİLENDİRİLMİŞ STRATEJININ DENEYIMLE BULUŞTUĞU YER

Optimizasyon uzmanlarımız doğru kullanıcıları, doğru yerde ve doğru zamanda dönüştürmek için oluşturulan zanaat stratejileridir. Her hikaye, başlık ve görsel unsur, davranışsal ve analitik araştırmalarımıza dayanarak kasıtlı olarak tasarlanmıştır. Stratejilerimiz her şey dahil ve genellikle içerik stratejisi , SEO , UX ve performans bakış açısından öneriler içerir. Daha sonra bu önerileri analitik izleme ve kullanıcı denemelerine (A / B Test, Heatmapping, User Testing, vb.) Dayalı olarak doğrularız.

web tasarım 2

Uygulama

KAZANAN STRATEJILERIMIZE GÖRE HAREKET ETMEK

Optimizasyon stratejilerimiz hedef kitlenize ulaşmak ve anında iş hedeflerinize ulaşmak için tasarlanmıştır. Yeni fırsatları yalnızca araştırma ve deneylerle keşfedemeyiz, aynı zamanda bulgularımızı eyleme geçireceğiz. Uygulama kapsamında tasarım, geliştirme ve strateji değişikliklerini dağıtım öncesi kapsamlı bir kalite güvence süreci ile yürüteceğiz. İş orada da bitmiyor; Ekibimiz sitenizi izlemeyi ve gerektiğinde iyileştirmeleri yapmaya devam edecektir.Arıtma

SÜREKLI DEĞIŞEN DIJITAL MANZARAYA ADAPT

Kullanıcılar değişir ve bu yüzden stratejileriniz gerekir. Ekibimiz, düzenli analizler toplamaya ve sitenizi bir adımda bir adım daha ileriye taşımak için öneriler geliştirmeye devam edecektir. Her zaman iş hedeflerinize uygun yeni optimizasyon fırsatları bulmak için sizinle uzun vadeli çalışacağız. Optimizasyon yolu sürekli gelişen teknolojiler ve endüstriler değişiyor. Çevrimiçi varlığınızın bu değişikliklere uyum sağladığından emin olursunuz, böylece işiniz oyunda ve oyunun önünde kalır.

Optimizasyon YeteneklerimizDönüşüm Oranı Optimizasyonu

Açılış Sayfası Optimizasyonu

e-Ticaret Optimizasyonu

Web Sitesi Performansı

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı

Web Güvenliği

Organik ve Teknik SEO

Veri Analizi ve Analiz

Site BakımıHala Sorularınız Mı Var? Bizimle İletişime Geçin • Bize Projenizden Bahsedin

 • Ekibimiz Fiyat Teklifinizi Hazırlasın

 • Kaliteli Hizmet Sahibi Olun