whatsapp

Veri Analizi

Optimizasyon ekibimiz, A / B test CTA'larından sayfa yükleme hızını iyileştirmeye kadar çeşitli web sitesi öğelerini geliştirmek için tasarımcılarımız ve geliştiricilerimizle yan yana çalışmaktadır, çünkü doğru çözüm her zaman basit bir SEO ayarı olmayacaktır.

Pazarlamayı Ölçmenin Daha İyi Bir Yolu

Cebiri hatırla - ve işini göstermek zorunda mı? Matematik öğretmeninizin bu konuda ısrar etmesinin nedeni basittir: bir cevaba ulaşma süreci sadece doğru cevabı sağlamadan daha değerlidir. Aynısı web'de de geçerlidir. Geçtiğimiz ay, dönüşümleri artırmak ve trafiği artırmak için ne yaptığınızı bilmiyorsanız, bunu nasıl tekrarlayabilirsiniz? Uyguladığımız her görev kaydedilir, izlenir ve analitik verilerle karşılaştırılır. Bu, bize ve müşteriye hangi stratejilerin işe yarayıp yaramadığını görmek için veri analizi yapmasına izin verir.

Nasıl İzleriz

Geçmiş performansları incelemekten çok daha fazla analitik var. Spesifik araçları tanımlamak ve yorumlamak, buzdağının sadece görünen kısmıdır. Mevcut metrik veri boşluklarınızla birlikte tam resmi elde etmek için İnternet pazarlama performansınızı birden çok boyutta değerlendirir ve bilinçli hesap verebilir seçimler yaparız.

Toplamak

Verimli veri toplama, kullanılmayan metrikleri tanımlamaya, eyleme geçirilebilir raporlar oluşturmaya ve nihayetinde kar sağlamaya yönelik temel bir ilk adımdır. Vanity metriklerinden (örneğin, sayfa görüntülemeleri, hemen çıkma oranları ve sosyal takipçiler) çok sayıda fikir edinirken, içerik stratejimizin büyük kısmı, eylemi içeren metriklere (örneğin, sitenize gelen, dönüşüm sağlayan ve kanallar ve hangi dönüşümlerin ilişkileri derinleştiriyor?

Analiz

Bu veriler ne anlama geliyor ve ekip bununla ne yapmalı?
Sadece verilerden değil aynı zamanda kapsamlı pazar ve rakip araştırmamızdan elde edilen bilgilerle, dijital pazarlamacılarımız, içerik stratejisini doğrudan bilgilendiren eyleme dönüştürülebilir raporlar üretmek için tasarımcılarla, geliştiricilerle ve yazarlarla birlikte çalışır.

Gelişme İyileşme Düzelme İlerleme

Site içeriğini düzenli olarak test eden ve optimize eden çok sayıda ajansla tanışmayacaksınız. Tescilli izleme araçlarımızı ve çeşitli üçüncü taraf kaynaklarımızı (örn. Isı haritaları, kaydırma derinliği izleme, tıklama izleme bindirmeleri) A / B testine kullanarak müşterilerimizin dönüşüm oranlarını ve kullanılabilirliğini geliştirmeyi asla durdurmayız.

Başlamaya Hazır Mısın? Bizimle Çalış
  • Bize Projenizden Bahsedin

  • Ekibimiz Fiyat Teklifinizi Hazırlasın

  • Kaliteli Hizmet Sahibi Olun