whatsapp

Twitter Reklam Yönetimi

Mesajınızı 140 karakterde teslim etme

Uyarlanmış Tweetlerin Teşvik Edilmesi


Doğrudan yanıt toplamak için bir yol arıyorsanız, web sitesi trafiğini artırın, içeriği veya herhangi bir uygulamayı indirin ya da yalnızca görüntüleme ve takipçi sayısını artırın. Twitter kampanyası tam size göre.

Twitter reklamları, mesajınızı doğrudan hedef kitlenizin veya büyük tüketici segmentlerinin özet akışında desteklemenizi sağlar.

Twitter genellikle bir marka bilinirliği ağı olarak düşünüldüğünde, Twitter reklamları işinize doğrudan yanıt kampanyaları, canlı etkinlikler sırasında tanıtım yapma veya kullanıcıları içerik, uygulama indirmek veya yalnızca işletmenizle iletişime geçmek için bir açılış sayfasına yönlendirebilir.

İçerik Oluşturmak

Metin yazarları, tasarımcılar ve dijital strateji uzmanlarından oluşan ekibimiz, mesajınızın kitlenize ve bütçenize uygun bir şekilde yerleştirilmesini sağlayarak Twitter reklam kampanyanızı planlamak, yazmak, tasarlamak ve yönetmek için işletmenizle birlikte çalışacaktır.

Ekibinizi bilgilendirmek ve stratejimizi taze tutmak

Verilere dayalı kararlar verdiğimize inandığımızdan, kitle davranışını anlamak için reklamların ve açılış sayfalarının performansını bir / b testleri, ısı haritaları ve diğer izleme araçlarıyla test etmeye devam ediyoruz.

Bu bilgileri haftalık, aylık veya üç aylık performans raporlarında ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sürekli önerilerde paylaşıyoruz. Ardından, gelecek kopya, tasarım ve stratejiyi bilgilendirmek için toplanan bilgileri kullanırız.

Başlamaya Hazır Mısın? Bizimle Çalış  • Bize Projenizden Bahsedin

  • Ekibimiz Fiyat Teklifinizi Hazırlasın

  • Kaliteli Hizmet Sahibi Olun