whatsapp

Teknik Planlama

Güçlü web geliştiricilere sahip olmanın ötesinde Draje, tel kafesleri iyileştiren ve sitenin tam olarak nasıl işleyeceğini gösteren teknik şartnameler yaratan arayüz tasarımcıları, kullanılabilirlik mühendisleri ve kalite güvence profesyonellerine sahiptir. Sonuç sadece iyi kodlanmış değil, aynı zamanda yukarıdan aşağıya doğru tasarlanmış bir projedir.


Modern Kavram Yanılgıları

Web sitelerinin nasıl çalıştığı konusunda yaygın bir yanlış anlama olduğunu gördük. Belki de eski bir bakış açısı.

“Tasarım zor kısmı değil mi? Bundan sonra, hepsi yokuş aşağı olmalı. ”

Üzgünüm, ama işimiz yeni başlıyor. Kusursuz bir şekilde faaliyet gösteren, markanızı güçlendiren ve kullanıcı beklentilerini karşılayan en basit web sitesini bile geliştirerek, bir web sitesinin faaliyet göstermesi gereken yaklaşık 15 milyon benzersiz, kararsız görüntüleme ortamını hesaba katmak kolay değildir. Dikkatli planlama, iyi bir öngörü ve tecrübe ile birlikte gereklidir.

Bir Denge Çarpıcı


Web sitelerinin faaliyet göstermeye zorlandığı çok çeşitli benzersiz ortamları yeterince planlamak ve hesaba katmak için teknik şartlarımızda esneklik ve esneklik arasında bir denge kurmaya çalışıyoruz. Bir spesifikasyon çok katı ve boyun eğmezse, sistemler süreç boyunca kaçınılmaz olarak meydana gelen değişikliklere uyum sağlayamayacaktır. Bununla birlikte, spesifik olmayan bir belirsiz ve belirsiz bırakın ve geliştiriciler, bir süre yoldan ayrılma riskini ortadan kaldıran, kararları aceleyle çözdüğünüze ve çözümleri bir araya getirmeye karar verdiler.


  • “Bana bir ağacı kesmek için altı saat ver ve ilk dört saatinde baltayı keskinleştireceğim.”

    - Abraham Lincoln 

Başlamaya Hazır Mısın? Bizimle Çalış  • Bize Projenizden Bahsedin

  • Ekibimiz Fiyat Teklifinizi Hazırlasın

  • Kaliteli Hizmet Sahibi Olun