whatsapp

Tasarım

Herkes bir web sitesi kurabilir; ancak güvenilirliği anında güçlendiren, yerleşik mesajlaşmayı hedef kitlelere ileten ve sonuçta kullanıcıları müşteriye dönüştüren stratejik, ilgi çekici web siteleri oluşturuyoruz.

İçerik Odaklı Tasarım

Süslemeleri ev mesajlarını kullanmaz. İçerik var. Metin tabanlı içeriği bir görsel tasarım öğesine (metnin şekli) indirgemek, gerçek verilerin kukla içeriği değiştirmesinden sonra şişirilmiş ve gerçekçi olmayan müşteri beklentileriyle sonuçlanabilir. Tasarım kararlarımızın, sayfa içi içerik ve mesajlaşma tarafından belirlenmesine izin veriyoruz ve çoğu zaman tasarımcılarımız, gerçek içeriği, onsuz düşünülmemiş olabilecek ilginç unsurlara ilham vermek için kullanıyor.

İlk tasarımlar tamamlandığında, devam eden ortaklık müşterileri, düzenleri, çağrıları ve görsel hiyerarşiyi ayarlamak için çeşitli test araçlarının (örneğin, ısı haritalama, A / B testi) kullanıldığı rutin tasarım denetimleri alır. Bu kesintisiz iyileştirme, yalnızca dört yıldızlı restoranlar gibi görünmekle kalmayıp aynı zamanda potansiyel müşterileri, müşterileri ve gelirleri sunmak için işlevselliğe ve gelişmiş programlamaya sahip web siteleri oluşturur.

Başlamaya Hazır Mısın? Bizimle Çalış  • Bize Projenizden Bahsedin

  • Ekibimiz Fiyat Teklifinizi Hazırlasın

  • Kaliteli Hizmet Sahibi Olun