SEO

SEO İle Web Siteniz Google'a Çok Yakışacak. SEO İle Google'da Uçuşa Geçin, Aramalarda İlk Sıralarda Olmanız İçin Çalışıyoruz!

SEO Hizmeti

Etkili SEO veya arama motoru optimizasyonu, web sitenizi arama motorları için optimize etmenin ötesine geçer; bu, kullanıcı deneyimini ve çevrimiçi görünebilirliği geliştirmek için stratejik içerik oluşturma özelliğini kullanan aşamalı ve sürekli bir süreçtir. Google gibi arama motorlarında organik olarak sıralamanızı yükseltiyoruz! İzleme ve veri testi ile etik, beyaz şapka SEO hizmetlerimizin organik trafiği artırdığı ve web sitesi ziyaretçilerini sadık müşterilere dönüştürdüğü kanıtlanmıştır.

web araştırma

YÜKSELME GARANTİLİ SEO PAKETLERİ GOOGLE'DA YÜKSELİN Paketleri İncele

Arama Optimizasyonu

Web sitenizin arama performansına katkıda bulunan tüm fırsatları ve eksiklikleri tanımlamak için 100 + bir SEO kontrol listesi hazırlıyoruz. İster web sitenizdeki tıklama oranlarını artırmak, isterse spam içerikli linkler için sayfalarınızı denetlemek için benzersiz meta açıklamalar yazıyor olsun, ayrıntılı arama optimizasyon sürecimiz, bir arama motoru sorgusu gönderdiğiniz anda olumlu bir kullanıcı deneyimi sağlar.

Anahtar Kelime Bulma

Anahtar kelime araştırma sürecimize, keşif toplantımızdan, rakip web sitelerimizden ve anahtar kelime araçlarından elde edilen sektörünüzdeki en iyi anahtar kelimeleri belirleyerek başlarız. Ardından, arama sonucu sayfalarında içerik sıralamasının türlerini tanımlamak için seçilen anahtar kelimeleri kullanarak rekabet manzarasını araştırırız.

Sayfa İçi Optimizasyonu

Yeni keşfedilen anahtar kelime kümelerini kullanarak, arama motorlarının web sayfalarınızın konusunu anlamasına yardımcı olan belirli sayfa içi öğeleri ve meta verileri optimize ederiz. Bu, benzersiz alt, başlık ve açıklama etiketlerinin yanı sıra şema işaretlemesinin eklenmesini içerebilir. Ayrıca içeriğinizi stratejik dahili bağlantı ve anahtar kelime yerleşimi ile optimize ederiz.

Web Sitesi Analizi

Satış huninizin başarısını ölçmek için web sitenizde gelişmiş dönüşüm izleme ayarları yapacağız. Yeni fırsatları belirlemek ve beklentilerinizi karşıladığımızdan emin olmak için, haftalık, aylık ve üç aylık bazda hedefleri ve metrikleri analiz ederiz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Draje Web Tasarım olarak, çalışmalarımızın daha başarılı olması için web sitelerinin kod yapısından başlıyoruz. 2012 yılında, Türkiye’nin bu alandaki ilk SEO iç ve dış seo uzmanlarından oluşan ekibimiz ile, SEO’daki gücüyle büyümüş bir ajans olarak, oldukça tecrübeli olduğumuz basit bir danışmanlıktan ziyade, detaylı analizler sonucu ürettiğimiz çözüm önerileri ile bitmiyor, çözümleri gerçekleştirerek başarıyı yakalıyoruz.

Başlamaya Hazır Mısın? SEO PAKETLERİ  • Bize Projenizden Bahsedin

  • Ekibimiz Fiyat Teklifinizi Hazırlasın

  • Kaliteli Hizmet Sahibi Olun

WhatsApp Hattı