whatsapp

SEO Metin Yazarlığı

Kitleniz için yazdığımızı söylediğimizde, biz de Google ve Bing hakkında konuşuyoruz.

İnsanlar ve Robotlar İçin Yazma

SEO copywriting hizmetlerimiz arama motorlarındaki hızlı değişikliklere ayak uydurmak için gelişti. Geleneksel olarak, SEO metin yazarlığı, Google'ın ilk sayfasında yer almayı umuyordu. Ama zaman değişti. Şimdi sıralama faktörleri, sayfadan ne olup bittiğine göre daha fazla etkilenmektedir. Bu nedenle web sitesi kopyanızın hem kitlenizle etkileşime girmesi hem de arama motorlarıyla otorite oluşturması gerekiyor.

Hedeflenen, SEO dostu web kopyası ve içerik oluşturmayı çevreleyen devam eden dijital pazarlama çabaları, hem kitleniz hem de arama motorlarınızla rezonansa ulaşır. Bunu insanlar ve robotlar için yazma (arama motoru algoritmaları) olarak düşünmeyi seviyoruz . Anahtar kelime doldurma veya siyah şapka SEO hilesi yok. Bilgilerinizi konulara aktarıyoruz ve kitlelerin aradığını bildiğimiz araştırma ve anahtar kelimelerle dengeliyoruz. Sonuç, hem izleyicilerinizle hem de Google ve Bing'de otoritenizi geliştiren içeriktir.

SEO Metin Yazarlığı Ölçme

Yeni SEO kopyanız yayına girdikten sonra, içerik ölçüm yazılımımız Unifusion'daki performansını ölçeceğiz . Bu kümenin performansını doğrudan web sitesinin geri kalanının dışında ölçmek için benzer anahtar kelimeleri hedefleyen sayfaları kümeleyebiliyoruz. Artık her sayfanın web sitenize getirdiği anlık değeri biliyoruz.

Tescilli yazılımımızla, SEO kopyasının pazarlama KPI'larınıza yaptığı etkiyi görebileceğiz ve hatta içerik için bir ROI gösterebileceğiz.

Bu Sözleri Optimize Edin

Yeni kopyanız yayınlanmadan önce, tüm teknik optimizasyon alanlarının karşılandığından ve Google / Bing’in kopyanızı tararken, aşağıdakiler dahil olmak üzere SEO kontrol listemizi tamamlıyoruz:

  • Başlık etiketleri
  • Meta açıklamalar
  • Taranabilirlik
  • İç Bağlantılar
  • ve dahası...

Başlamaya Hazır Mısın? Bizimle Çalış  • Bize Projenizden Bahsedin

  • Ekibimiz Fiyat Teklifinizi Hazırlasın

  • Kaliteli Hizmet Sahibi Olun