SEM (rama Motoru Pazarlaması)

İşinizi İlk Etapta Hedefli Pazarlama

Anahtar Kelime Tabanlı Ve Hedefli Reklamlar

Var olan 1 milyardan fazla web sitesiyle, kullanıcılar ihtiyaç duydukları şeyi bulmakta zorlanabilirler ve şirketlerin doğru kullanıcıları kendi sitelerine çekmeleri zor olabilir. Hedef kitleniz için özel olarak yazılmış özel arama motoru reklamlarıyla paraziti azaltmanıza yardımcı oluyoruz. Böylece, sitenizde aradıkları şeyi bulabiliyorlar. Kampanyalar ölçeklenebilir, böylece küçük başlangıçlar yapabilir, bazı temel hedefler belirleyebilir ve sonuçları gördüğünüzde kampanyanızı artırabilirsiniz.

Özel Hedefleme

Coğrafi hedeflemeyi, reklamları posta kodu düzeyinde doğru segmentlere ayırmak için kullanıyoruz. Ayrıca cinsiyet, yaş ve ilgi alanlarını hedefleyebiliriz. Bu, belirli kitle segmentlerine özel, uyarlanmış mesajlar göndermemize olanak tanır. Daha da fazla hedefleme için, Facebook ve LinkedIn gibi sosyal platformlar, kitlelerinizi daha hassas bir şekilde belirlememize olanak tanır. Kesin persona, demografik, psikografik ve coğrafi ayrıntıları belirterek, reklamlarınızı lazer odaklı bir gruba göstererek, işletmeniz için daha kaliteli yönlendirmeler elde edebilirsiniz.

Yeniden Hedefleme

Arama motoru pazarlaması devam ediyor. Arama motorlarının ve sosyal medya platformlarının yeniden hedefleme hizmetlerinden yararlanarak, şirketinizi zaten ilgi göstermiş olan kişilere yeniden pazarlamaktayız. Bir kullanıcı web sitenizi veya sosyal sayfanızı satın alma döngüsünün başında ziyaret ettiyse, özel reklamınızın gelecekteki arama sonuçlarında, sosyal yayınlarda ve görüntülü reklam ağındaki diğer web sitelerinde görünmesini sağlayacağız. Bu mesajlaşmanızı güçlendirir ve sizi nihai marka otoritesi olarak konumlandırır.

Başlamaya Hazır Mısın? Bizimle Çalış  • Bize Projenizden Bahsedin

  • Ekibimiz Fiyat Teklifinizi Hazırlasın

  • Kaliteli Hizmet Sahibi Olun

WhatsApp Hattı