whatsapp

Rekabet Analizi

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyası oluşturmak

Neden ve Nerede Anlamak


Çevrimiçi rekabeti anlamak ve işinizin nasıl ve niçin daha iyi performans gösterdiğini anlamak, başarılı bir dijital pazarlama kampanyası oluşturmak için çok önemli bir bileşen. Aramalarınızı ve sosyal medyadaki rakiplerinizi tanımlarız ve zaman ve çabaları tam olarak nasıl ve nereye odaklayacağımıza dair en içgörüyü elde etmek için müşteri personellerini, karşılaştırılabilir sıralama sinyallerini ve çevrimdışı stratejileri titizlikle inceleriz.

Rakip Tanımlama

İlk adım, doğrudan çevrimiçi rakiplerinizin tam olarak hangi bölgelerde, hangi bölgelerde ve anahtar kelimeler kullandığını belirlemektir. Tescilli yazılımımızı kullanarak, binlerce anahtar kelime ve kelime öbeğinin bulunmadığı yüzlerce, hatta binlerce web sitesini analiz edip, tartışmasız rekabeti kurmaya çalışıyoruz.

Rakip Analizi

Tanımlama sürecinde topladığınız temel rakip verileri, gerçekten rekabet ettiğiniz şirketlere kazıyoruz. Nerede, neden ve nasıl dönüşüm sağladıklarını, hangi içerik oluşturma türlerinin sürekli olarak trafiği artırdığını ve rekabetinizin satın alma personelinin kendi stratejinizle nasıl uyumlu olduğunu inceliyoruz.

Kazananlar ve Zararlar

Artık sadece doğrudan çevrimiçi rekabetinizi değil, aynı zamanda başarılı ve başarısız olduğunu da biliyoruz, sizin için başarılı bir dijital pazarlama kampanyası oluşturmak ve uygulamak için bu değerli bilgileri kullanabiliriz.

Sürekli Analiz ve Öneriler

Draje Web'in rekabetçi analizi, rakiplerinize yalnızca üç ayda bir kıyaslama yapmakla kalmaz, aynı zamanda rakipleri sürekli olarak gözden geçirebilir ve belirli bir bölgede veya belirli bir anahtar kelime için bir rakip ne zaman bir oyuncuyla yarıştığında ekibi ve müşterileri uyarmak için kurulabilecek sürekli bir süreçtir.

Başlamaya Hazır Mısın? Bizimle Çalış  • Bize Projenizden Bahsedin

  • Ekibimiz Fiyat Teklifinizi Hazırlasın

  • Kaliteli Hizmet Sahibi Olun