whatsapp

Pazar Araştırması

Tüm Dijital Stratejiyi Bilgilendirme

Kim Anlama


Pazar araştırması, dijital pazarlama çıktılarımızın temelidir ve hedef kitle kimliğinizi ve satın alma davranışlarınızı çevreleyen tüm dijital stratejileri bilgilendirir. Çok geniş bir tescilli araştırma ve SEO araçları yelpazesiyle, yalnızca büyük segmentleri değil, aynı zamanda detaylı persona arketiplerini, hedef kitle üyelerinizi ve çevrimiçi davranışlarını ve modellerini de tespit ediyoruz.

Piyasa Segmentasyon Analizi

Geniş bir hedef pazarı, ortak ihtiyaçlara sahip tüketicilerin alt kümelerine ayırıyoruz. Bu, her bir alt kümenin ihtiyaçlarını en etkili medya kanallarını ve temas noktalarını kullanarak tek tek hedeflemek için stratejiler uygulamamızı sağlar.

Müşteri Persona Araştırması

Ulaşmak istediğiniz önemli kişilerin özel ihtiyaçlarını ele alan alakalı içerikler ve sosyal kampanyalar oluşturma konusunda rehberlik eden titiz müşteri personeli araştırması yapıyoruz .

Pazar Araştırması ve Kişi Hedefleme Planları

Belirli çevrimiçi kişileri ve pazar segmentlerini tanımlayarak, site tasarımını ve işlevselliğini, sosyal kampanyaları, hedefleme çabalarını, oluşturulan içeriğin türünü, hedeflenecek anahtar kelimeleri ve listenin devam etmesini önemli ölçüde etkileyebilecek son derece ayrıntılı bir öneri planı oluşturabiliriz.

Başlamaya Hazır Mısın? Bizimle Çalış  • Bize Projenizden Bahsedin

  • Ekibimiz Fiyat Teklifinizi Hazırlasın

  • Kaliteli Hizmet Sahibi Olun