whatsapp

Mobil Google Reklamları

Yoldayken, hedef kitlenize önemli mesajlar iletmek.

Mobil Erişime Ulaşmak İçin Tasarlandı

Kitleniz masaüstünden mobil cihazlara geçerken ve hareket halindeyken, markanızı ön plana çıkarmaya çalışırız - doğru reklamı doğru zamanda, doğru zamanda. Google Adwords sayesinde hem akıllı telefon hem de tablet arama sonuçlarında, Google Play'de, mobil uygulamalarda veya mobil web tarayıcılarında görünen reklamlar oluşturabiliriz.

Her bir reklam kampanyasında, kitlenizin hedeflerini ve belirli bir gün / saat boyunca bilgi tüketecekleri yerleri dikkate alırız. Bu fikir, hem oluşturmamız gereken reklam türlerini hem de görünmesi gereken sıklığı anlamamıza yardımcı olur. Metin reklamı, resim veya HTML5 banner reklamları olsun - kitlenizi bilgisayar ve hareket halindeyken ilgili içerikle meşgul ediyoruz.

Mobil Google Reklam Yönetimi

Anahtar kelime araştırması, reklam oluşturma ve bina açılış sayfaları aracılığıyla ilk defa Adwords’e kurulum yapabiliriz. Alternatif olarak, AdWords'te deneyiminiz varsa, dönüşüm hacmini artırmak ve sonuç olarak YG'nizi artırmak için etkili TBM'ye yeniden odaklanmak için mevcut düşük performans gösteren kampanyaları elden geçirebiliriz. Her raporlama döngüsünde, sayılara atlıyoruz ve her kampanyanın buna göre uyarlama veya kampanya ve yatırım tavsiyeleri için güçlü ve zayıf yanlarını analiz ediyoruz.Başlamaya Hazır Mısın? Bizimle Çalış  • Bize Projenizden Bahsedin

  • Ekibimiz Fiyat Teklifinizi Hazırlasın

  • Kaliteli Hizmet Sahibi Olun