whatsapp

Mobil Pazarlama

Pazarlama kampanyanızın merkezinde mobil tutmak.

İşletmenizi mobil cihazlarla tanıtın


Her zaman dijital pazarlama veya site yeniden tasarlama çabası için bir mobil bileşen olacaktır. Ayrıca, belirli kitlelere yalnızca mobil kampanyalar, özel mobil uygulamalar ve mobil reklamlar aracılığıyla ulaşmak için fırsatlar vardır.

Güçlü fırsatlar sağlamak

İzleyicileriniz, yaştan bağımsız olarak, her gün bir tablet veya telefon aracılığıyla araştırma yapar. Diğer pazarlama kanallarının aksine, mobil reklam alanı yeni ve düzenli bir bölge. Reklamlarla daha az doygun hale gelir, böylece daha az yatırımla hakim olabilir ve farklılaşabilirsiniz. IPhone'lar, Android'ler ve BlackBerrys'te görülebilen özel kopya ve görüntülü reklamlarla, hedefleme ve yeniden hedefleme fırsatları, kitle bazınızdaki benzersiz segmentlerle bağlantı kurmayı kolaylaştırır.

Özel çözümler

Tek bedenli bir mobil pazarlama çözümü yoktur. İçerik stratejistlerimiz, hangi mobil kanalların kitlenize en etkili şekilde ulaşacağını belirlemek için iş hedeflerinize ve kullanıcı kişiliğinize derinlemesine daldı. İster Facebook, ister Pandora gibi mobil cihazlar için tercih edilen uygulamalarla kuponlar, anketler, yarışmalar veya tıklama başına ödeme reklam kampanyaları içeren metin tabanlı bir kampanya olsun, nerede ve ne zaman olursa olsun, kitlenize ulaşmanıza yardımcı oluruz onlar ararlar.

Başlamaya Hazır Mısın? Bizimle Çalış  • Bize Projenizden Bahsedin

  • Ekibimiz Fiyat Teklifinizi Hazırlasın

  • Kaliteli Hizmet Sahibi Olun