whatsapp

Kanal Kimliği

Fırsatı Tanıma


Hem kullanıcılarınız hem de arama motorlarınızla alakalı kalmak için çevrimiçi bir varlık oluşturup sürdürmelisiniz. Sorun, (her gün popülerlik içinde ve dışında daha fazla trend olan) seçim yapabileceğiniz birçok farklı dijital pazarlama kanalı var. İşletmeniz hangi kanallara yatırım yapacağınıza ve bir kampanyanın başarısını nasıl ölçtüğüne nasıl karar veriyor?

Bağımsız bir şekilde veya genel dijital pazarlama kampanyasının bir parçası olarak pazarlama potansiyeli kanallarını tanımlamak için iş hedeflerinizi, bütçenizi ve mevcut kaynaklarınızı dengeliyoruz. Sadece şirketinizin yetkilerini ayrı kanallar üzerinden oluşturmak için değil, aynı zamanda ücretli reklamlar, içerik / e-posta takvimleri ve sosyal medya için bütçe önerileri de dahil olmak üzere kanalınızı taze tutmaya yönelik öneriler sunmak üzere kapsamlı bir plan sunuyoruz.

Tanımla ve Tavsiye Et

Yeni başlayanlar için mevcut çabanıza (ya da eksikliğinize) aşina olmalıyız. İşletmeniz ister B2B, isterse B2C olsun, isterse her şeyden (her iki kanaldan sonra) veya yalnızca birkaç pazardan (çok kanallı) sonra gitmek isteyip istemediğiniz - en iyi YG'yi sunabilen belirli pazarlama kanallarını araştırıp tanımlarız.

Sunduğumuz kanallardan bazıları:

Hayata Geçirin

Artık hedeflerinizi ve işinizin nerede olması gerektiğini anladığımıza göre, her hedeflenen kanalı kullanan bir içerik planı oluşturmanıza ve uygulamanıza yardımcı olalım. Yazarlara ve tasarımcılara kısa mı? Ayrıca, pazarlama ekibiniz için düzenli olarak içerik oluşturmanıza ve yönetmenize yardımcı olabiliriz. İçeriğimiz sadece stratejik önerilerimizle mükemmel bir şekilde uyumlu olmakla kalmıyor, aynı zamanda işinizin objektif bir duruşunu almamıza ve müşterilerinizin ihtiyaçlarına ve önceliklerine odaklanmamıza izin verecek kadar da işinizden kaldırılıyor.

Devam Eden Analiz ve Optimizasyon

Kanal analizimiz, şu anda ve sürekli olarak, etkileşimi artırma fırsatlarını izlediğiniz ve belirlediğiniz yerlerin karşılaştırıldığı sürekli bir çabadır. Kanal çabalarınızı ve kullanılmayan potansiyelleri keşfetme veya mevcut kampanyalarda iyileştirme fırsatlarını düzenli olarak denetliyoruz. Kanal kampanyalarınız boyunca, içerik performansının ve değerinin ölçülmesi için çeşitli araçlar kullanıyoruz. Bu, içerik yatırım getirisini ölçmek için kendi özel aracımız dahil.

Başlamaya Hazır Mısın? Bizimle Çalış  • Bize Projenizden Bahsedin

  • Ekibimiz Fiyat Teklifinizi Hazırlasın

  • Kaliteli Hizmet Sahibi Olun