whatsapp

Kampanya Stratejisi

Trafiği ve dönüşümleri artırmak için çok kanallı pazarlama stratejileri oluşturmak.

Veri tabanlı ve içerik odaklı stratejiler


Kampanya stratejilerimiz, üzerinde oturduğunuz stratejiler değildir. Bunlar, kitlenizi bilinmeyen bir kişiden bilinen bir lidere ulaştırmak ve dönüştürmek için odaklanmış, veri tabanlı, hedeflenmiş içeriklerdir. Yayınlanması ve tanıtımı için hangi içeriğin oluşturulacağı konusunda ayrıntılı yönergeler sağlarız ve ölçüm ve iyileştirmeye devam ederiz. İçerik oluşturuculara kısa mı? Sorun değil. Metin yazarları ve tasarımcılardan oluşan ekibimiz, dijital strateji uzmanımızla, içeriğin oluşturulmasının her bir kampanya için stratejik yön ve mesajla uyumlu olmasını sağlayarak el ele çalışıyor.

Kendinizi Tanıyın - Ve Kitlenizi Tanıyın

Kampanya stratejilerimiz, markanızın ve mesajınızın sağlam olmasını sağlamak için önce sizi tanımakla başlar. Ardından, ekibimiz kitlenizin kimler olduğunu belirlemek için pazar araştırması yapar , nerede olduklarını belirlemek için kanal araştırması yapar ve içeriğinizin önüne nasıl geçilir.

Kullanıcı akışlarımız, kitlenizin içerikle nasıl etkileşime gireceğini ve hangi içerik biçiminin mesajınızı iletmek için en iyi olduğunu belirler. Hangi içeriğin ve biçimlerin en iyi şekilde çalıştığını belirleyerek, geçmişte değerli olan içerik parçalarını bir araya getirebilir ve kitlenizi etkileşime sokacak parçalar oluşturmak için bu içerik parçalarını oluşturabiliriz.

Görsel Bir Rehber

Elimizdeki araştırmamız ve hedef kitlemizle, kitlenizin içeriğinizle ne zaman etkileşime gireceğini, harekete geçirici mesajlar ve dönüştürüldükten sonra gerçekleşecek adımları tespit etmek için kitlenizin yolculuğunu gösteren görsel bir rehber içeren dijital pazarlama raporumuzu oluşturacağız. . Bu adım, içerik oluşturma ve içerik yönetimini ve kampanyanın nihai yürütmesini basitleştirir.

Ölçütleri ve Ölçümü Ayarlama

Tüm plan ve hedefler göz önünde bulundurulduğunda, ölçütler belirleyip bir ölçüm planı oluşturuyoruz. Büyük hedefin büyük olasılıkla daha fazla iş yarattığını ve pozitif bir YG'ye sahip olduğunu biliyoruz (ki bu bizim özel yazılımımızda ölçüyoruz). Ayrıca stratejimiz ve ölçütlerimizi bilgilendirmek için giriş, tıklamalar ve dönüşüm oranları gibi temel performans göstergelerine de bakıyoruz. başarısı.

Başlamaya Hazır Mısın? Bizimle Çalış  • Bize Projenizden Bahsedin

  • Ekibimiz Fiyat Teklifinizi Hazırlasın

  • Kaliteli Hizmet Sahibi Olun