whatsapp

İnstagram Reklam Yönetimi

Web sitenize daha fazla hedeflenmiş trafik çekmek

Hedefe Dayalı İnstagram Kampanyaları


Instagram reklamları, özellikle binlerce yıllık tüm demografik özelliklere ulaşmanın en iyi yollarından birini temsil etmektedir. Web sitenize daha fazla hedeflenmiş trafik çekmekle ilgileniyorsanız, Instagram reklamları kesinlikle sosyal medya stratejinizin bir parçası olmalıdır. Deneyim Reklamcılığında, müşterilerimiz için ROI üretmek üzere Instagram üzerinde reklam yayınlama konusunda uzmanlaştık.

Görsel Reklamlar

Instagram imaj reklamlarıyla, işletmeler hikayelerini güzel görüntülerle anlatabilir. İnsanları markanızı farklı bir şekilde görmeye veya eyleme geçmeye teşvik etsin, temiz, basit ve güzel bir yaratıcı tuval sunuyorlar.

Video Reklamlar

Instagram Video reklamları, görme, ses ve hareket gücü ile Instagram'da fotoğraflı reklamlar kadar görsel açıdan etkileyici kaliteyi sunar. Artık videoları 30 saniyeye kadar ve manzara biçiminde paylaşabilirsiniz.

Carousel Reklamlar

Instagram Carousel reklamlar resim reklamlara ek bir derinlik katmanı getiriyor. Kişiler ek resimler görmek için hızlıca gezinebilir ve harekete geçirici mesaj düğmesi daha fazla bilgi edinmek için bir web sitesine yönlendirir.

Başlamaya Hazır Mısın? Bizimle Çalış  • Bize Projenizden Bahsedin

  • Ekibimiz Fiyat Teklifinizi Hazırlasın

  • Kaliteli Hizmet Sahibi Olun