whatsapp

İçerik Takvimleri

Organize, bilgilendirilmiş ve hesap verebilir içerik oluşturma.

İçerik ve Editör Takvimleri

Harika içerikler oluşturmak ve paylaşmak, başarılı bir pazarlama kampanyasının temelidir. SEO, sosyal medya veya e-posta pazarlamaya odaklansanız da, her bir kampanya, içerik oluşturma ve iyileştirme stratejilerinin yanı sıra kapsamlı bir içerik ve içerik takvimi içeren bir içerik planı içermelidir.

Yazı takvimi, üst düzey temaları, zamanında fırsatları ve genel içerik yönünü vurgulayan üst düzey yıllık plandır. İçerik takvimleri, yalnızca belirli kampanya içeriği için bir zamanlamayı değil, aynı zamanda içeriğin ve haftalık olarak ilerlemenin ilerlemesini izlemek için editoryal takvimlerle uyumlu olarak kullanılır.

SEO İçerik Takvimleri

Arama motoru optimizasyonu (SEO), arama botlarını kandırmak için web sayfalarında gizlenmiş sihirli bir dil değildir. Eh, en azından artık değil. Başarılı SEO zaman, titiz bakım ve en önemlisi bir ton kaliteli içerik alır. İçeriği sizin için oluşturuyor veya ekibinizi başarıya ulaştırıyor olun, içerik takvimlerimiz SEO ölçütleriyle doludur. Yönergelerin ardından, yalnızca hedef kitleniz için değerli olmayan, ancak hem hedef anahtar kelimeler hem de semantik dil açısından zengin olan, arama motorlarındaki rakiplerinizin yukarısında yer alan içerikle sonuçlanır.

Sosyal Medya İçerik Takvimleri

Sosyal medya içeriğinin kitlenizin dikkatini çekmesi ve hızlı bir şekilde mesaj göndermesi gerekir. Bu "hızlı vurulmuş" içeriğin kitlelere ulaştığı ve ilgisini çektiği kanıtlandı - ve bunu biliyorsunuz - ama sorun her zaman canavarla yetişmek ve paylaşmak için bir şeyler bulmak için çabalıyor. Sosyal medya takvimleri, mevcut içerik kampanyaları, ürün bültenleri ve diğer pazarlama çabalarıyla ilişkilendirilen mesajları aylar önceden planlar. Önceden yüklenmiş bir içerik tabanına sahip en yeşil pazarlamacıları bile hazırlayan bu program, Twitter, Facebook, LinkedIn ve daha fazlası için yeni içerikler oluşturmaktan ziyade, etkin bir şekilde ilgi çekici ve kitlenize yanıt vermeyle ilgili daha fazla endişe duyabilir.

E-Posta İçerik Takvimleri

E-posta pazarlama kampanyaları basit görünebilir; ancak birden fazla kampanya yürütmeye, listelerinizi doğru bir şekilde bölümlere ayırmaya ve açık ve tıklama oranlarını etkin bir şekilde analiz etmeye çalışmışsanız, bunun kolay bir şey olduğunu bilirsiniz. E-posta pazarlaması ve içerik takvimleri, ayrıntılara keskin bir göz atmayı gerektirir ve genellikle pazarlamacılara işin sadece bir parçası olarak verilir. Gerçek şu ki, doğru yapılmış ve “kutunun dışında” düşünen e-posta kampanyaları, iyi bir abonelikle herhangi bir iş için büyük bir fırsat. Kitlenizin davranışlarını yönlendiren, izleyen ve yanıtlayan e-posta pazarlama kampanyaları ve takvimler oluşturuyoruz.Başlamaya Hazır Mısın? Bizimle Çalış  • Bize Projenizden Bahsedin

  • Ekibimiz Fiyat Teklifinizi Hazırlasın

  • Kaliteli Hizmet Sahibi Olun