whatsapp

Hakkımızda

Draje Web Tasarım, Özel Bir Web Tasarım Ve Geliştirme Ajansı Sorunları Çözen Ve İşi Büyüten Web Deneyimi Mimarlarıyız.

hakkimizda görseli

Draje Web Tasarım:


 • Alanımızda, ölçülebilir, bilgilendirilmiş web tasarım ve geliştirme , web sitesi bakımı ve eyleme dönüştürülebilir dijital pazarlama stratejileri aracılığıyla müşterilerle uzun süreli ve işbirlikçi ilişkiler kurmamız konusunda acımasız dürüst uzmanlardan oluşan bir ekibiz .
 • Draje Web çok çeşitli görsel medyada mükemmel sonuçlar üretme yeteneğine sahiptir. İnandığımız işimize gurur duyuyor ve çalışmalarımıza yansıyor.
 • Çalışmalarımızı gözden geçirin ve bir projeniz varsa ya da sadece dijital bir şey hakkında sohbet etmek istiyorsanız, canlı destek, destek talebi veya 0850 480 4191 'i arayın. Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Hakkımızda

Draje Web Tasarım, İstanbul'da bulunan eksiksiz bir hizmet yaratıcı ajansdır. 2012 yılından beri Türkiye ve uluslararası müşterilerle çalışıyoruz.

Dünyanın dört bir yanındaki müşteriler için çok çeşitli dijital projeler üzerinde çalıştık; Küçük ölçekli web sitelerinden iş kurma, büyük ölçekli, karmaşık e-ticaret platformlarına kadar. Geliştirmeye ek olarak, arama motoru optimizasyonu, çevrimiçi pazarlama ve marka bilinirliği konusunda da uzmanız. Projeniz ne olursa olsun, yardım etmek için buradayız.

Biz Kimiz ?

Web uzmanlarıyız. Sorunları tanımlayan ve çözümler sunan bir tasarımcılar, geliştiriciler, pazarlamacılar ve stratejistler ekibi. 2012 yılındaki kuruluşumuzdan bu yana, müşteri listemiz, başlangıç ​​şirketlerinden, uluslararası şirketlerine kadar çok çeşitli şirketleri içeriyor. Bu sektördeki uzun ömürlülüğümüz ve tekrar eden işlerimizin, müşterilerimize olağanüstü sonuçlar sunma taahhüdümüzün pozitif olduğuna inanıyoruz. Firmamızın kumaşı bütünlük, yetkinlik ve yenilik üzerine kurulmuştur. Sadece ekibimizin herhangi bir üyesiyle konuşun ve Draje Web Tasarım'da bir şeyin farklı olduğunu hemen anlayacaksınız..

Müşteri Odaklı

Müşterilerimizin istek ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak, Draje Web'in odak noktalarından biridir. Müşteri odaklı olma konusunda gurur duyuyoruz ve sonuç olarak birçok müşteri ile büyük, devam eden ilişkiler kurduk..


 • 2012 YILI KURULUŞ
 • 70+
  DÜNYA ÇAPINDA MÜŞTERİ
 • 150+
  TAMAMLANMIŞ PROJE
 • 10+
  TAKIM ÜYESİ

Hedefimiz Nedir?

Draje Web Tasarım Yıllardır Kesintisiz Hizmet Vermekte Olup Bir Çok Projeye İmza Atmıştır. İlk Hedef 100% Müşteri Memnuniyetidir.

Ekibimize Katılmak İster Misiniz?

Eğer zekiysen, inanılmaz yeteneklisin, ya da sadece kelimeler için çok zekiysen, Draje Web Tasarım'da bir evin olabilir. Her zaman çalışkan, tutkulu insanlara ekibimize katılma arayışındayız.

KARİYER
 • Bize Projenizden Bahsedin

 • Ekibimiz Fiyat Teklifinizi Hazırlasın

 • Kaliteli Hizmet Sahibi Olun