whatsapp

Facebook Reklam Yönetimi

Kitlenizin dikkatini yönlendirmek

Kitleye Dayalı Facebook Kampanyaları


Bazen arama motoru pazarlaması kitlenize ulaşmanın tek yolu değildir. 1 milyardan fazla kullanıcı ile Facebook Reklamları, herhangi bir dijital pazarlama kampanyası için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Facebook reklamları, içeriklerinizi doğrudan haber akışına yerleştirerek, içeriklerinizi doğrudan Facebook sayfanıza yönlendirerek, beğenilerinizi artırmak için web sitenizi, işinizle ilgili daha fazla bilgi edinmek için web sitenizi veya ön kapınızı bir satın alma işlemi gerçekleştirmenizi sağlar.

Mükemmel kitlenizi oluşturma

Geniş bir hedef pazarı, ortak ihtiyaçlara sahip tüketicilerin alt kümelerine ayırıyoruz. Bu, her bir alt kümenin ihtiyaçlarını en etkili medya kanallarını ve temas noktalarını kullanarak tek tek hedeflemek için stratejiler uygulamamızı sağlar.

Göz Alıcı İçeriği Oluşturma

Kitle oluşturulduktan sonra, reklam yazarı ve tasarımcılardan oluşan ekibimiz, kitlenizi gitmelerini istediğimiz yere götüren oldukça ilgi çekici sosyal reklamlar oluşturacak. Dijital strateji uzmanımız, mesajınızı kitlenizin önüne çıkarırken, bütçenizi aşmamak kaydıyla Facebook reklamlarınızı yönetir.

Ekibinizi bilgilendirmek ve stratejimizi taze tutmak

Her ay ekibimiz, Facebook reklam kampanyanızın ilerlemesini gözden geçirerek, reklamların hâlâ mevcut hedeflerle uyumlu olmasını, dönüşümler için optimize edilmesini ve herhangi bir iyileştirme alanı olup olmadığını tespit etmelerini sağlar.

Ekibinize kazançları ve kayıpları gösteren aylık bir rapor sunacağız ve kitle, içerik ve Facebook reklam performansı için devam eden önerileri içereceğiz.

Başlamaya Hazır Mısın? Bizimle Çalış  • Bize Projenizden Bahsedin

  • Ekibimiz Fiyat Teklifinizi Hazırlasın

  • Kaliteli Hizmet Sahibi Olun