E-Posta Pazarlama

Hala Etkili.

Hedeflenen, kişiselleştirilmiş mesajların iletilmesi

Otomatik lead-gen kampanyalarından işlemsel e-posta iletişimine kadar, Draje Web Tasarım'ın e-posta pazarlama kampanyaları hedef kitlenizi satış döngüsü boyunca yönlendiren hedefli, alakalı mesajlaşma yoluyla iş hedeflerinizi destekliyor. Metin yazarları, tasarımcılar, geliştiriciler ve strateji uzmanlarından oluşan ekibimiz, devam etmekte olan e-posta pazarlama kampanyalarınızı oluşturabilir, dağıtabilir, yönetebilir, ölçebilir ve analiz edebilir.

Denenmiş ve Doğru

En yeni sosyal medya ve dijital pazarlama fırsatları hakkında heyecanlanmak çok kolay. Ancak, e-posta pazarlamacılığının kitlenize, istedikleri zaman istedikleri bilgilerle ulaşmanın etkili bir yolu olmaya devam ettiğine inanıyoruz. Aslında, e-posta pazarlaması genellikle sosyal medyayı erişim ve dönüşüm oranı açısından geride bırakmaktadır. E-posta kampanyaları, satışları artırmak ve müşterileri elde tutmak için idealdir. Pazarlama otomasyonu ve pazarlama kişiselleştirmesindeki gelişmeler bireysel, kişisel mesajları kitlelere ulaştırmanın kolay bir yoludur.

Erişiminizi Arttırın

Entegre bir pazarlama kampanyasının bir parçası olarak, e-posta pazarlamacılığınız, iş hedeflerinizi desteklemenin ve daha geniş bir erişimin tadını çıkarmanın düzenli ve güvenilir bir yoludur. Ekibimiz, e-posta pazarlama listelerini artırma ve kitleleri tanımlama stratejileri geliştiriyor ve reklam yazarlarımız ve tasarımcılarımız, bir masaüstü bilgisayarında, akıllı telefonda veya tablette okuyor olmalarına rağmen, kitlenizin dikkatini çeken e-postalar geliştiriyor.

Başlamaya Hazır Mısın? Bizimle Çalış  • Bize Projenizden Bahsedin

  • Ekibimiz Fiyat Teklifinizi Hazırlasın

  • Kaliteli Hizmet Sahibi Olun

WhatsApp Hattı