whatsapp

E-posta Metin Yazarlığı

Beslenme onlar dönüşene kadar yol açar.

Reklam e-postaları


E-posta metin yazma servislerimiz, müşteri adaylarını beslemeye, etkilemeye ve dönüştürmeye odaklanmıştır. Markanızı izleyicilerinizin zihninde tutuyoruz, böylece sağladığınız bir hizmete ihtiyaç duyduklarında, önce sizi düşünüyorlar. Her kampanyanın başlangıcında, içerik stratejistimiz can sıkıcı değil, yol gösterici içerikler yaratma ve e-posta gönderme planı geliştirecektir.

Kitlenizi Açmaya Giriş

E-posta gelen kutuları özel teklifler, kedilerin fotoğrafları veya gelecekteki telif haklarından potansiyel zenginlerle dolu korkunç bir yer olabilir. Kitlenizin dikkatini çeken, açık ve tıklama oranlarını artıran ve gelen kutusunun gürültüsünü aşan göz alıcı, tamamen A / B test edilmiş bir konu yazıyoruz.

Faydalara Odaklanın, Özelliklere Değil

Artık kitlenizin dikkatini çektiğimize göre, kitlenizin ürünlerinizin veya hizmetlerinizin yararlarını anlamalarına yardımcı olan bir mesaj hazırlarız. Şirketinizin sesini eşleştirmek ve e-posta için tonu uyarlamak - metin yazarlarımız, müşterileri web sitenize hızlı bir şekilde bildiren, eğlendiren ve yönlendiren e-postalar oluşturmak için tasarımcılarla birlikte çalışır. Unutulmamalıdır ki, Marketo, MailChimp, ConstantContact ve HubSpot gibi çeşitli e-posta pazarlama araçları ve platformları ile çalışıyoruz.

Başlamaya Hazır Mısın? Bizimle Çalış  • Bize Projenizden Bahsedin

  • Ekibimiz Fiyat Teklifinizi Hazırlasın

  • Kaliteli Hizmet Sahibi Olun