Dijital Pazarlama

İnternette fark edilmek zor olabilir. Web siteniz mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunup, harika bir görünüme sahip olsa da yine de az miktarda ziyaretçi alabilir. Dönüşümleri arttırmak, cironuzu yükseltmek için hizmetimizi inceleyin.

DİJİTAL PAZARLAMA HİZMETİ

Bir projeye başlamak veya sürecimiz hakkında daha fazla bilgi almak için, bizi arayın 0850 480 41 91
Sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyan bir ekip sizi bekliyor.

Araştırma Ve Planlama

DİJİTAL PAZARLAMA KANALLARI VE SERMAYE DÜZENLEME.

Araştırma ve devam eden kampanya planlaması, müşterilerimiz için dijital pazarlama sürecimizin temelidir. Gelir piyasasını ve kitle araştırmasını, hem kısa hem de uzun vadeli hedeflerinizle ve dijital pazarlama stratejileri ile, gelir, marka sadakati ve müşteri bağlılığını artırma için çalışmalar geliştiriyoruz. Aslında, belirli bir noktada, pazarlamanızla o kadar ilgileniyoruz ki, "müşteri" ve "ajans" olmayı bırakıp, ortak bir vizyona doğru çalışan, tek ve tutarlı bir ekip oluyoruz.

İçerik Oluşturma

DOĞRU ZAMANDA HEDEFE ULAŞILAN İÇERİK, YÜKSEK OTORİTELİ İÇERİKTİR.

İçerik, doğru hedefe en iyi şekilde ulaşabilir veya ulaşan okuyucularda ümitsiz bir şekilde hiç keyf vermeyebilir. Bunu başarılı bir şekilde tamamlamak için, her öykü, her başlık, her görsel unsur, içerik stratejisi, mesajlaşma, UX ve hikaye anlatma önerileri için titiz tavsiyeler ile ilerlenmelidir. Sonuç, hedef kitlenize keyif veren, ikna eden ve nihayetinde hedef kitlenizi kazanca dönüştüren ve işletmenizi büyüten rafine dijital içeriktir.

İçerik Oluşturma Hizmeti
içerik oluşturma

İÇERİĞİ NASIL DESTEKLİYORUZ?SEO

ANAHTAR KELİME ODAKLI OPTİMİZE EDİLMİŞ OLAN İÇERİK, DOĞRU ZAMANDA DOĞRU KİTLEYE ULAŞIR.

Etkili SEO arama motoru optimizasyonu ile, web sitenizi arama motorları için optimize etmenin ötesine geçiriyoruz; kullanıcı deneyimini ve geri dönüşünü arttırmak için stratejik içerik oluşturma özelliğini kullanan aşamalı ve sürekli bir süreç yönetiyoruz. İzleme ve veri testi ile etik, SEO hizmetimizin organik trafiği artırdığı ve web sitesi ziyaretçilerini sadık müşterilere dönüştürdüğü kanıtlanmıştır.

SEO Paketleri

Sosyal Medya

HEDEF KİTLENİZİN KARŞISINA ÇIKMAK İÇİN EN İYİ VE DOĞRU PLATFORMLARDA YERİNİZİ ALMALISINIZ.

Sosyal medya hesaplarınızdaki paylaşımlarınız veya reklam kampanyalarınız, kitlenize ve potansiyel müşterilere, kendileri için kişisel olan kanallar aracılığıyla doğrudan iletişim kurmanızı sağlar. Her çalışmanın sonucunu izler ve nicelleştiririz, mevcut çalışmalardan gelen dönüşümü analizleyerek gelecek stratejilerimizde uygularız.

Sosyal Medya Yönetimi

SEM

İLK SIRALARDA OLUP OLMADIĞINIZ DEĞİL HEDEFLİ VE ÖZEL MESAJLARDA NE KADAR İYİ OLDUĞUNUZ ÖNEMLİDİR.

Var olan 1 milyardan fazla web sitesiyle, kullanıcılar ihtiyaç duydukları şeyi bulmakta zorlanabilirler ve şirketlerin doğru kullanıcıları kendi sitelerine çekmeleri zor olabilir. Hedef kitleniz için özel olarak oluşturulmuş Google arama motoru reklamlarıyla paraziti azaltmanıza yardımcı oluyoruz. Böylece, internette potansiyel kitlelerin aradıkları şeyi web sitenizde kolayca bulmalarını sağlıyoruz.

SEM Hizmeti

Eposta Pazarlama

HEDEFLENEN KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ MESAJLARIN İLETİLMESİ İŞ HEDEFLERİNİZİ DESTEKLEMEDE HALA ETKİLİ.

E-posta pazarlama kampanyaları hedef kitlenizi satış döngüsü boyunca yönlendiren hedefli, alakalı mesajlaşma yoluyla iş hedeflerinizi destekliyor. Metin yazarları, tasarımcılar, geliştiriciler ve strateji uzmanlarından oluşan ekibimiz, devam etmekte olan e-posta pazarlama kampanyalarınızı yönetebilir, ve analiz edebilir.

EPosta Pazarlama

Ölçme ve Analiz

DEVAM EDEN OPTİMİZASYON BÜYÜMESİ İÇİN SÜREKLİ OLARAK VERİLERİ İZLİYOR, TOPLUYOR VE ÖLÇÜYORUZ.

Dijital pazarlama kampanyalarımız, hedef kitlenizi hedeflemek ve iş sorunlarını çözmek için oluşturulmuştur. KPI'ların performansını analiz etmek için kanallara özgü verileri kullanırız, ardından bu verileri ayrı kanal performansını birlikte ölçmek için üçüncü taraf raporlama araçlarıyla entegre ederiz. Ekibimiz bu verileri iki şeye dönüştürüyor; Performansı arttırmak için yapılan analizler ve yaptığınız yatırımı sonuçlarla birleştiren kapsamlı analiz raporları.KabiliyetlerimizPazar Araştırması

Rekabet Analizi

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Kampanya Stratejisi

İçerik Danışmanlığı

Basın Danışmanlığı

Google Harita Kaydı

Google Reklamları

Gmail Reklamları

Youtube Reklamları

Mobil Uygulama Reklamları

İnfluencer Marketing

LinkedIn Reklamları

Facebook Reklamları

Twitter Reklamları

İnstagram Reklamları

Banner Tasarımı

Landing Page TasarımıHala Sorularınız Mı Var? Bizimle İletişime Geçin  • Bize Projenizden Bahsedin

  • Ekibimiz Fiyat Teklifinizi Hazırlasın

  • Kaliteli Hizmet Sahibi Olun

WhatsApp Hattı