Dijital Pazarlama

Dönüşümleri artırmak, trafiği ve çevrimiçi yetkilileri tekrarlamak için veri odaklı pazarlama devam ediyor.

DİJİTAL PAZARLAMA YAKLAŞIMIMIZ

Bir projeye başlamak için veya sürecimizi gerçekten merak etmeye hazır mısınız? Bizi arayın 0850 480 41 91 Bütün sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyuyoruz.

Araştırma Ve Planlama

DİJİTAL PAZARLAMA KANALLARINA TANITIM VE SERMAYE DÜZENLEME.

Araştırma ve devam eden kampanya planlaması, devam eden müşteriler için dijital pazarlama sürecimizin temelidir. Gelir piyasasını ve kitle araştırmasını, hem kısa hem de uzun vadeli hedeflerinizle ve dijital pazarlama uygulamalarıyla gelir, marka sadakati ve müşteri bağlılığını artırmak için entegre ediyoruz. Aslında, belirli bir noktada, pazarlamanızla o kadar ilgileniyoruz ki, “müşteri” ve “ajans” olmayı bırakıp, ortak bir vizyona doğru çalışan, tek ve tutarlı bir ekibiz.

İçerik Yaratımı

DOĞRU ZAMAN DOĞRU SAĞLIK SÜRESİNE ULAŞILAN BİLGİ, YÜKSEK BİLGİLENDİRİLMİŞ İÇERİK.

İçerik, doğru hedefe ulaşacağı veya dönüşüm oluşturduğu konusunda ümitsiz bir şekilde hiç keyfi olarak oluşturulmaz. Bunun yerine, her öykü, her başlık, her görsel unsur kasıtlıdır ve içerik stratejisi, mesajlaşma, UX ve hikaye anlatma önerileri için titiz tavsiyelere dayanmaktadır. Sonuç, hedef kitlenizi meşgul eden, ikna eden ve nihayetinde hedef kitlenizi dönüştüren ve işletmenizi büyüten rafine dijital içeriktir.

İçerik Oluşturma Hakkında
içerik yaratımı

İÇERİĞİ NASIL DESTEKLİYORUZ ?SEO

ANAHTAR KELIME ODAKLI IÇERIK, DOĞRU ZAMANDA DOĞRU KITLEYE ULAŞIR.

Etkili SEO veya arama motoru optimizasyonu, web sitenizi arama motorları için optimize etmenin ötesine geçer; bu, kullanıcı deneyimini ve çevrimiçi görünebilirliği geliştirmek için stratejik içerik oluşturma özelliğini kullanan aşamalı ve sürekli bir süreçtir. İzleme ve veri testi ile etik, beyaz şapka SEO hizmetlerimizin organik trafiği artırdığı ve web sitesi ziyaretçilerini sadık müşterilere dönüştürdüğü kanıtlanmıştır.

SEO Hakkında

Sosyal Medya

HEDEFLERINIZI KARŞILAMAK IÇIN EN IYI PLATFORMLARI TANIMLAMAK IÇIN PAZARINIZI ANALIZ EDERIZ.

Hedefli bir sosyal medya kampanyası, kitlenize ve etkileyicilere, kendileri için kişisel olan kanallar aracılığıyla doğrudan arkadaşlarınızla ve ailenizle ya da benzer ilgi alanlarını paylaşanlarla iletişim kurmanıza olanak tanır. Analistlerimiz, her bir kampanyanın sonuçlarını izler ve nicelleştirir, mevcut çabalardan öğrenmemize ve öğrendiklerimizi gelecekteki tekrarlara uygulamamıza izin verir.

İletişime Geç

SEM

HEDEFLI VE ÖZEL MESAJLAR OLUŞTURMAK.

Var olan 1 milyardan fazla web sitesiyle, kullanıcılar ihtiyaç duydukları şeyi bulmakta zorlanabilirler ve şirketlerin doğru kullanıcıları kendi sitelerine çekmeleri zor olabilir. Hedef kitleniz için özel olarak yazılmış özel arama motoru reklamlarıyla paraziti azaltmanıza yardımcı oluyoruz. Böylece, sitenizde aradıkları şeyi bulabiliyorlar. Kampanyalar ölçeklenebilir, böylece küçük başlangıçlar yapabilir, bazı temel hedefler belirleyebilir ve sonuçları gördüğünüzde kampanyanızı artırabilirsiniz.

SEM Hakkında

Eposta Pazarlama

HEDEFLİ VE İLGİLİ MESAJLAŞTIRMA İLE İŞ HEDEFLERİNİZİ DESTEKLEYİN.

Otomatik lead-gen kampanyalarından işlemsel e-posta iletişimine kadar, Gravitate'in e-posta pazarlama kampanyaları hedef kitlenizi satış döngüsü boyunca yönlendiren hedefli, alakalı mesajlaşma yoluyla iş hedeflerinizi destekliyor. Metin yazarları, tasarımcılar, geliştiriciler ve strateji uzmanlarından oluşan ekibimiz, devam etmekte olan e-posta pazarlama kampanyalarınızı oluşturabilir, dağıtabilir, yönetebilir, ölçebilir ve analiz edebilir.

EPosta Pazarlama Hakkında

Ölçme ve Analiz

DEVAM EDEN OPTIMIZASYON VE BÜYÜMESI IÇIN SÜREKLI OLARAK VERILERI IZLIYOR, TOPLUYOR VE ÖLÇÜYORUZ.

Dijital pazarlama kampanyalarımız, hedef kitlenizi hedeflemek ve iş sorunlarını çözmek için oluşturulmuştur. KPI'ların performansını analiz etmek için kanallara özgü verileri kullanırız, ardından bu verileri ayrı kanal performansını birlikte ölçmek için üçüncü taraf raporlama araçlarıyla entegre ederiz. Ekibimiz bu verileri iki şeye dönüştürüyor; Performansı arttırmak için yapılan analizler ve yaptığınız yatırımı sonuçlarla birleştiren kapsamlı analiz raporları.KabiliyetlerimizPazar Araştırması

Rekabet Analizi

Kanal Kimliği

Kampanya Stratejisi

Açılış Sayfası Tasarımı

SEO Paketleri

İçerik Takvimleri

Google Reklamları

Yandex Reklamları

Mobil Reklamlar

SEO Kurulumları ve Denetimleri

SEO Metin Yazarlığı

Yerel SEO

Facebook Reklamları

Twitter Reklamları

İnstagram Reklamları

Sosyal Reklamlar İçin Metin Yazarlığı

E-Posta Metin YazarlığıHala Sorularınız Mı Var? Bizimle İletişime Geçin  • Bize Projenizden Bahsedin

  • Ekibimiz Fiyat Teklifinizi Hazırlasın

  • Kaliteli Hizmet Sahibi Olun

WhatsApp Hattı