whatsapp

Açılış Sayfası Tasarımı

Belirli bir kitleyi çekmek ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak.

Neden Açılış Sayfaları Oluşturup Koruyoruz?

Açılış sayfaları, işletmelerin belirli bir kitleyi çekmelerine, kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmasına olanak tanır. Açılış sayfalarımızın, şirketlerin rekabetlerine karşı durmalarına yardımcı oldukları kanıtlanmıştır ve daha kaliteli trafik, daha iyi dönüşümler ve ölçülebilir YG elde etmenin düşük maliyetli bir yoludur.

Açılış sayfaları geliştirmekten memnuniyet duyuyoruz çünkü SEO, SEM ve sosyal pazarlama kampanyalarınız için hedeflenmiş içerik oluşturma yoluyla kapsamlı araştırma ve stratejimizin hayata geçirilmesi için bir fırsat. Konsepti, tek bir açılış sayfası oluşturmanın çok ötesine geçen tam dikey pazarlama ağ geçitlerine de genişletiyoruz, ancak aslında hedef kitlelere tüm bir mikrositi veriyor.

Ağ Geçidi Açılış Sayfaları

Ağ geçitleri, kesin bir ihtiyaçla belirli bir hedef kitleyi hedefleyen bir çekirdek ağ geçidi açılış sayfası etrafında oluşturulmuştur; ancak destekleyici içerik ve kaynak makaleleri (diğer sayfalar), açılış sayfası yetkilisini veren şeydir.

Ağ geçidi açılış sayfası hizmetin, sektörün veya konumun genel bir görünümü olarak sunulur ve sunulması gerekliliğine göre belirli soruları yanıtlar. Bu aynı zamanda birincil (örneğin, bir formu doldurun, demo planlayın) ve ikincil (örneğin, bültenimize kaydol, işimiz / hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin) dönüşüm noktalarının yaşayacağı yerdir. Her destekleyici sayfa, ortak zorluklar, büyük veri trendleri, canlı akış çözümleri ve güvenlik gibi medya endüstrisine özgü konulara odaklanacaktır. Bu, ağ geçidinin “dökmeyen” kısmı olarak kabul edilir, uzun ömürlü olması gereken bir anlam ifade etmez ve bir blog gönderisinde olduğu gibi tarihlendirilmez.

Ağ geçidi başladıktan sonra, arama motoru sıralarını otorite oluştururken hızla yükselmeye başlayacak, ancak, ağ geçidi korunmadığı sürece tüm pazarlama çabaları gibi, içeriğin etkinliği sonunda yaylaya dönecek ve hatta özellikle son derece yüksek bir hızla başlayacak. rekabetçi endüstriler. Yine de, bir ağ geçidini sürdürmek nispeten kolaydır. İlgili blogları (ayda bir adet) ve örnek olayları (her çeyrekte bir) yazarak içerik oluşturmaya devam edin ve zaman zaman ağ geçidindeki statik içeriği yenileyin ve genişletin.

TBM Açılış Sayfaları

SEO, içerik pazarlama çabalarımızı çoğu müşteri ile yönlendirirken, tıklama başına ödeme reklamlarının gücünü asla göz ardı etmiyoruz. Aslında, Google'ın ücretli reklam arama sonuçlarının, satın alma niyetiyle alıcıların aldığı tıklamaların yarısından fazlasını oluşturduğu tespit edilmiştir. Söylemeye gerek yok, gözden kaçması gereken bir bölüm değil. Bir PPC açılış sayfasına trafik çekmek için ödeme yaparken, yalnızca ağ geçidi açılış sayfasını oluştururken ve bakım yaparken en iyi uygulamaları izlemenin yanı sıra, sayfanın hemen çıkma oranlarını, dönüşüm oranlarını ve ısı haritalarını sürekli olarak izlemek için de çok önemlidir. düşük performans gösteren sayfalara ve bölümlere hızlı değişiklikler. Bu analiz ayrıca A / B testini, pazar segmentasyonunu ve gelecekteki içerik oluşturmayı bilgilendirmeye yardımcı olabilir.

GÜÇLÜ BIR PPC AÇILIŞ SAYFASI BIRKAÇ ÖNEMLI ÖĞE IÇERIYOR:

  • Doğrudan bir başlık ve destekleyici slogan
  • Avantajların ve özelliklerin listesi
  • İzleyicinin duygusal tarafına hitap eden güçlü destekleyici görseller
  • Güven sembolleri (örneğin, size güvenen firmaların logo afişleri veya müşteri referansları)
  • Sosyal kanıt (ör. Twitter beslemesi, Yelp yorumları, Facebook beğeni)
  • Net bir harekete geçirme çağrısı
  • Bir potansiyel müşteri yakalama formu

Sosyal Medya Açılış Sayfaları

Ağ geçidi açılış sayfalarının aynı ilkelerinin birçoğu sosyal medya açılış sayfalarına uygulanır, ancak sosyal medya kampanyaları için de özel açılış sayfaları oluşturduğumuzu açıklığa kavuşturmak istedik. Sosyal medya açılış sayfaları ile ana fark, hedef kitlenin nereden geldiğini düşünüyor. Her bir sosyal ağ marka sesini paylaşırken, kitleniz farklı olabilir ve tonunuz ve mesaj uzunluğunuz buna göre ayarlanmalıdır.

sosyal medya

SEO Açılış Sayfaları

Bir SEO açılış sayfası, ağ geçidi, TBÖ ve sosyal medya açılış sayfaları ile aynı süreci izleyen, anahtar kelime odaklı bir açılış sayfasıdır. Başarılı SEO açılış sayfaları, zorlayıcı, ancak özlü kopya, ilgi çekici tasarım, saygın güven sembolleri, net bir harekete geçirici mesaj ve bir potansiyel müşteri yakalama formu içerir. Aslında, SEO açılış sayfaları her dikey pazarlama kampanyasının temeli olup, içerik bağlantılarını destekleyen merkezi, göbek sayfası olarak hizmet ederler.

Başlamaya Hazır Mısın? Bizimle Çalış  • Bize Projenizden Bahsedin

  • Ekibimiz Fiyat Teklifinizi Hazırlasın

  • Kaliteli Hizmet Sahibi Olun